„“Rainbow“ to coś więcej niż po prostu zbiór drewnianych, plastikowych i metalowych części. „Rainbow“ nie tylko stwarza pod gołym niebem bezpieczną przestrzeń do zabawy dla Twoich dzieci, ale i doskonałe podstawy do rozwoju dziecka, które w przyszłości zainicjują pojawienie się jego wyjątkowych umiejętności. Dzieci najlepiej rozwijają się wykonując zadania wymagające użycia pewnej siły, więc cała nasza produkcja jest stworzona do pobudzenia rozwoju fizycznego dziecka.

Poza tym, czyste i świeże linie architektoniczne naszych zestawów zabaw dla dzieci, wyprodukowanych z mahoniu i czerwonego cedru, nadadzą podwórku Twojego wspaniałego domu wykończoną formę i podkreślą unikalne standardy jakości i bezpieczeństwa, pod względem których nikt nam nie dorównuje.

Oferujemy ponad sto modeli: od prywatnego użytku niekomercyjnego, oryginalnych dziecięcych huśtawek, do bajecznych zamków do zabawy dla setki zachwyconych dzieci.

Dzieciństwo – to kraina beztroskiego czasu! Tylko w dzieciństwie można codziennie odkrywać nowy świat, nawet jeśli mieści się on jedynie na placu zabaw na naszym podwórku. Zestawy placów zabaw dla dzieci, podwórkowych placów zabaw i drabinki stają się jednym z ulubionych miejsc naszych dzieci, w którym spędzają swój czas wolny. Wszystkie te atrakcje mogą i muszą być bezpieczne, a szczególnie – wygodne. Kupić czy zrobić samemu taki kompleks do zabaw nie jest ciężko, trochę trudniej – wybrać bezpieczną i zaufaną konstrukcję.

„Rainbow“ – amerykańska marka, która w 2015 r. świętowała swój 30-ty jubileusz, jest dobrze znana na całym świecie. Zestawy placów zabaw dla dzieci „Rainbow“ to standardy bezpieczeństwa, jakości i oryginalności. Zestawy „Rainbow“ są stawiane na najlepszych placach zabaw dla dzieci w Ameryce, Włoszech, Francji, Zjednoczonym Królewstwie, Rosji, Kanadzie, Niemczech, Australii, Norwegii i w wielu innych krajach. Cieszymy się mogąc przedstawić Ci zestawy placów zabaw dla dzieci „Rainbow“ w Polsce.

Od 2015 r. UAB „Baltraina“ do naszego kraju zaczęła sprowadzać zestawy placów zabaw dla dzieci zapewniające dziecięce wrażenia, niezapomniane emocje i ciepłe wspomnienia!

Jesteśmy oficjalnymi i wyjątkowymi dystrybutorami zestawów placów zabaw dla dzieci „Rainbow“ na Litwie, Łotwie i w Estonii.

Zasięg naszej sprzedaży poszerza się każdego miesiąca, dlatego cieszymy się mogąc sprawić radość wszystkim dzieciom z Krajów Bałtyckich!

A teraz odpręż się, zamknij oczy i wyobraź sobie, że znów jesteś dzieckiem, a Twoje marzenie się spełniło! PRZYGODA SIĘ ZACZYNA!