Kompaktowe place zabaw dla dzieci do domu i ogrodu.

Przypomnij sobie jak ciężko było ściągnąć swoje dziecko ze znajdującego się na podwórku placu zabaw. A my rozumiemy dlaczego: wszelkiego rodzaju drabinki, zjeżdżalnie, linki i poprzeczki po prostu nie mogą nie podobać się aktywnie rosnącym i rozwijającym się dzieciom! Teraz możesz zmontować taki sam plac zabaw na własnym podwórku, a twój maluch zawsze będzie mógł robić to, co lubi, nawet w złą pogodę!

Plac zabaw dla dzieci na Twoim podwórku, działce czy w ogrodzie – to doskonały sposób na odciągnięcie Twojego urwisa od internetu. Nie będziesz musiał go namawiać – to bardzo małe prawdopodobieństwo, że będzie wolał siedzieć przy komputerze, gdy obok jest tak wspaniała i sprawiająca radość zabawka – kompleks zabaw dla dzieci do ogrodu lub na działkę.

Domowe place zabaw.

Domowe zestawy do zabawy różnią się od standardowych mniejszym rozmiarem. Takie place są niezastąpioną zabawką dla każdego aktywnego dziecka. Oferujemy różne konfiguracje placów zabaw dla dzieci – od prostych piaskownic i poprzeczek, do rozbudowanych kompleksów z obręczami gimnastycznymi i huśtawkami.

Zalety domowego lub ogrodowego zestawu zabaw dla dzieci:

  • będzie służyć przez długie lata;
  • duży wybór kolorów;
  • łatwe w użytkowaniu;
  • łatwe w transporcie;
  • łatwe w składaniu i rozkładaniu – nie potrzeba żadnych specjalnych narzędzi czy zdolności;
  • wyprodukowane z całkowicie bezpiecznych i hipoalergicznych materiałów.

Original”

Do serii „Original“ należą zestawy „Sunshine“, „Rainbow“, „Monster“ i „King Kong“. Główną różnicą między „Original“ i „Compact“ jest modalność. Wszystkie zestawy oryginalnej serii mogą być modyfikowane i uzupełniane jak klocki „Lego“. Można stopniowo dodawać takie elementy jak małpi mostek (do wieszania się rękoma), mansarda czy tunel do zjeżdżania w kształcie spirali. Zobaczysz, jak oryginalny zestaw „Rainbow“ rośnie razem z Twoim dzieckiem jako jego najlepszy przyjaciel. Twoim dzieciom nigdy nie znudzi się ich plac zabaw, a Ty nigdy nie będziesz musiał zastanawiać się nad prezentem dla swoich urwisów, czy to z okazji urodzin, Nowego Roku czy na wakacje. Zawsze będziesz mógł zamówić którykolwiek z jaskrawych i najciekawszych akcesoriów oraz zadbać o to, by spędzanie czasu Twoich dzieci stało się ciekawsze. Czekają na Ciebie praktycznie nieograniczone możliwości, po skorzystaniu z których postawisz swój unikalny i niepowtarzalny „Rainbow“!

Oryginalne zestawy do zabaw „Rainbow“ są bardzo wytrzymałe i godne zaufania. Zestawy te są dodatkowo wzmocnione, dlatego ich konstrukcja może wytrzymać nie tylko ciężar dziesiątki dzieci, ale i ciężar wszystkich dodatkowych elementów, nawet jeśli rozbudujesz zestaw do piątego poziomu lub połączysz kika zestawów w jeden!

Taki ciężar może wytrzymać jedynie konstrukcja z pojedynczej masywnej bali i belek, wyprodukowanych z najlepszego, czerwonego drewna (sekwoji). To wartościowe drewno nie boi się ani dużej wilgoci, ani śniegu, a jego naturalne soki chronią je przed butwieniem i obracaniem się, dlatego pozostaje lekkie, gęste i ładne!

Place zabaw „Rainbow“ można postawić również w zamkniętych pomieszczeniach (w centrach handlowych, w salach zabaw, w ośrodkach kultury i klubach).

Komercyjne zestawy zabaw „Rainbow“.

Komercyjne zestawy do zabaw – to doskonała oferta dla prywatnych przedszkoli, sal zabaw, podwórek i właścicieli prywatnych placów zabaw. Maksymalny poziom bezpieczeństwa pozwoli dorosłym się odprężyć i zapewnić dzieciom więcej samodzielności, podczas gdy te będą się bawiły na komercyjnym placu zabaw „Rainbow“.

Place zabaw „Rainbow“ można postawić również w zamkniętych pomieszczeniach (w centrach handlowych, w salach zabaw, w ośrodkach kultury i klubach).

Dlaczego z taką pewnością wypowiadamy się o wysokim poziomie bezpieczeństwa naszej produkcji?

Już od trzech dziesięcioleci firma „Rainbow“ wynajduje i tworzy nowe standardy bezpieczeństwa placów zabaw dla dzieci. Tworząc nasze zestawy nie myślimy o tym czy spełnią one standardy – my tworzymy i ulepszamy je myśląc o bezpieczeństwie Twoich dzieci. Komercyjna seria zestawów zabaw jest przeznaczona do użytku publicznego, gdy place zabaw są minimalnie chronione, gdy dzieci są pozostawiane bez opieki rodziców i są pilnowane przez nauczycieli, wychowawczynie, instruktorki lub animatorki. Właśnie dlatego powinniśmy konstruować idealne place zabaw, gdzie dzieci mogłyby bawić się ciekawie i bezpiecznie.

Komercyjna seria zestawów zabaw spełnia amerykańskie i międzynarodowe standardy bezpieczeństwa oraz ekologiczne materiałów – ASTM, certyfikaty jakości, a także spełnia IPEMA, CPSC i ADA, europejskie standardy EN 1176-1, EN 1176-2, EN 1176-3.